Wieczor Gier Online

WIECZÓR GIER ONLINE

LINK DO FILMU:

Wieczór gier Online

Bateman i McAdams wcielają się w role Maksa i Annie, którzy spotykają się raz w tygodniu z za znajomymi na wspólne gry i zabawy. Jednak aby nieco podgrzać atmosferę, podczas jednego z wieczorów brat Maksa, Brooks (Chandler), organizuje zabawę w rozwiązanie sprawy morderstwa z podstawionymi przestępcami i agentami FBI. Kiedy sam Brooks zostaje porwany, wszyscy myślą, że to jedynie część gry… czy jednak na pewno? Kiedy szóstka uwielbiających rywalizację uczestników wyrusza, aby rozwiązać zagadkę i odnieść zwycięstwo, z czasem zaczynają zdawać sobie sprawę, że mylili się oni zarówno co do „gry”, jak i Brooksa. Gra, w której nie obowiązują żadne reguły, nie przyznaje się punktów i nie do końca wiadomo, kto w niej uczestniczy, może okazać się najlepszą grą w ich życiu albo… ostatnią.

Bateman i McAdams występują jako Max i Annie, których cotygodniowa noc z parami staje się coraz popularniejsza, gdy charyzmatyczny brat Maxa, Brooks (Chandler), organizuje imprezę z zagadką morderstwa, wraz z fałszywymi bandytami i fałszywymi agentami federalnymi. Więc kiedy Brooks zostanie porwany, to wszystko jest częścią gry – prawda? Ale gdy sześciu rywalizujących ze sobą graczy postanowiło rozwiązać sprawę i wygrać, zaczynają odkrywać, że ani ta gra, ani Brooks nie są tym, czym wydają się być. W ciągu jednej chaotycznej nocy przyjaciele znajdują się coraz wyżej nad głowami, gdy każdy z nich prowadzi do kolejnego nieoczekiwanego zwrotu. Bez reguł, bez punktów i bez pojęcia, kim są wszyscy gracze, może się okazać, że to największa zabawa, jaką kiedykolwiek mieli.

Zapraszamy do obejrzenia filmu Wieczór gier online. Dzięki zarejestrowaniu się będziesz mógł cieszyć się filmami bez ograniczeń. Z pewnością film Wieczór gier online przypadnie do gustu wielbicielom dobrego kina. W filmie będziemy mogli zobaczyć interesującą historię, bez wątpienia nie zabraknie emocji. Widzowie bez wątpienia nie zawiodą się na tym filmie. Jest to świetna propozycja, na miłe spędzenie wieczoru z filmem. Zaopatrzcie się zatem w coś ciepłego do picia i oglądajcie.

Mapa tagów:

gdzie obejrzeć Wieczór gier z lektorem

Wieczór gier z lektorem online

na jakiej stronie obejrzeć Wieczór gier z lektorem

Wieczór gier z lektorem premiera

Wieczór gier z lektorem ONLINE

gdzie oglądać Wieczór gier z lektorem

Wieczór gier z lektorem online

Wieczór gier z lektorem player

Wieczór gier cda

Wieczór gier online

wieczór gier cały film online

wieczór gier z lektorem online

wieczór gier premiera online

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *